יעל בר זוהר הצעירה, קופצת עם ליאור מילר על ג'יפ לחוף הים… בר רפאלי מחליפה לביקיני קטנטנן במושב אחורי של מכונית… מירי בוהדנה חוברת למציל בחוף תל אביב… עדי הימלבלוי על מפרשיה בלב ים סוף… ירדן הראל ולירן כהנר, החברות הכי טובות, קורצות למצלמות בבגדי ים ססגוניים.

מותג בגדי הים פלפל נחשב מאז ומעולם לפורץ דרך, חצוף ושובב בעולם בגדי הים הישראלי. את קמפיין הפרסום של פלפל, הנחשב לקמפיין הבולט והבועט ביותר בענף בגדי הים, הובילו בעבר הכוכבות הגדולות ביותר, ביניהן יעל בר-זוהר, סנדי בר, בר רפאלי, מירי בוהדנה, אמילה אטיאס, עדי הימלבלוי ואפילו… עופר שכטר בקמפיין בלתי נשכח. זוהי השנה הראשונה שקורל סימנוביץ' מובילה את קמפיין המותג. קורל נכנסה לחיינו מתוך עולם הרשתות החברתיות, היא מביאה איתה משב רוח צעיר, שובב וטרנדי ומראה לכולנו למי באמת יש פלפל.

דורות של נערות צעירות כבר עשרות שנים זוכרות את בגד ים "פלפל" הראשון שלהן, עם פתיחת עונת הרחצה והחופש הגדול. "פלפל" יוצר בגדי ים לצעירות שיש להן פלפל, שרוצות לוק מיוחד עם טוויסט נועז של בגד ים איכותי המחמיא לגוף. "פלפל" הוא מעבר לעוד מותג בשוק בגדי ים: הוא מושג. כשאומרים "פלפל" חושבים בגד ים.

Alt Text